Scanstone - informacje o firmie

kostka granitowa czarna
Scanstone działa na polskim rynku od 2009 roku i specjalizuje się w produkcji kolorowej kostki brukowej z naturalnych kamieni skandynawskich (Szwed, Vanga, Bohus, Gnejs), które dzięki wyjątkowej kolorystyce i fakturze posiadają unikalne walory estetyczne

Stałe miejsce w naszej ofercie posiada

Kostka granitowa czerwona Vanga

Kostka granitowa czarna Szwed

Kostka granitowa brązowa Bohus

Kostka granitowa szara

Wieloletnia współpraca z zagranicznymi zakładami wydobycia kamienia sprawia, że możemy naszym klientom zaoferować konkurencyjne ceny na produkty o najwyższym stopniu jakości. Atrakcyjna oferta pozwala nam na systematyczny rozwój przedsiębiorstwa poprzez ciągłe powiększanie grona stałych i zadowolonych odbiorców naszych produktów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów zdecydowaliśmy się na powiększenie oferowanego asortymentów o inne elementy granitowe:

Płytki posadzkowe

Schody Palone

Krawężniki uliczne

Oporniki Granitowe

Naszym atutem jest profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, którego celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji ze współpracy. Jeżeli interesuje chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszego przedsiębiorstwa oraz jego oferty zapraszamy do kontaktu lub osobistego odwiedzenia naszej siedziby, która znajduje się w miejscowości Rogoźnia leżącej na trasie Jawor – Strzegom (droga nr 374) w woj. dolnośląskim.

kostka granitowa czarna